hello dummmy text
servicebox
Stavba průmyslových jednoúčelových strojů

Naší silnou stránkou jsou jednoúčelové stroje na míru, přímo dle zadaných požadavků. Začínáme diskuzí, pokračujeme návrhem řešení a končíme předáním stroje přímo u koncového zákazníka.

servicebox
Repase strojů

Není nutno za každou cenu kupovat nový stroj. Je konstrukce vašeho starého stroje v dobrém stavu? Ozvěte se nám a my se postaráme o kompletní repasi. Stroj rozebereme, vyčistíme, vyměníme řídicí systém či opotřebované součásti, provedeme programátorské práce a stroj uvedeme znovu do provozu.

servicebox
Výroba elektrorozváděčů včetně projekce

Chystáte se realizovat projekt a hledáte partnera pro kompletní realizaci srdce strojů, elektrorozváděče. Dle vašich potřeb připravíme dokumentaci, objednáme navržené komponenty, rozváděč sestavíme a zapojíme. Naší prioritou je dodání celého řešení v čas a dle dohodnutého zadání.

servicebox
Prodej hotových strojů

Nechcete repasovat starý stroj či procházet kolem domlouvání a vytváření jednoúčelového stroje? Proto jsme se rozhodli do našeho portfolia zařadit již hotové stroje, které jsou k dispozici. Samozřejmostí jsou i dodatečné úpravy dle vzájemné domluvy při započetí spolupráce.